Witamy Serdecznie

orloff.jpg

Janina Orloff, w Polskiej Sobotniej Szkole w Sarasocie pracuje od roku 2010 i jest nauczycielem klas młodszych.  Janina Orloff, jest doktorem filologii i całe jej zycie zawodowe było związane z pracą na wyższych uczelniach w charakterze wykładowcy i nauczyciela. Wykładała na uczelniach w Polsce i w USA.  Jest specjalistą w zakresie nauczania języka obcego, a takowym jest język polski, dla dzieci urodzonych poza granicami Polski (jest ich językiem ojczystym, a jednoczesnie jest ich drugim językiem).

Janina Orloff posiada szerokie doświadczenie pedagogiczne i umiejetnosci wychowawcze. Cechuje ją zamiłowanie do pracy pedagogicznej, które wyraża sie w emocjonalnym stosunku do dzieci i wykonywanego zawod nauczycielskiego. Wyróżnia ją spostrzegawczość pedagogiczna i duża ekspresja w przekazywaniu uczniom swojej wiedzy oraz mysli i uczuć.

Jest osobą kulturalna, życzliwą, przyjazną, wyrozumiałą, jak rownież odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, bardzo poważnie traktującą swoje obowiązki. Bardzo lubi swoją pracę w charakterze nauczyciela i wychowawcy, zawsze umie znależć wspólny język z dziećmi. Kocha dzieci i dzieci odwdzięczają się jej tym samym.

Janina Orloff, PhD

Direktor Szkoly